Zámek

www
Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3333
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Zámek

Příspěvek od Pete30 »

Mám pár dotazů k NUKI:
Hlučnost?
Výdrž baterie?
Jak se chová: U dveří vně koule, uvnitř klika (instalace NUKI uvnitř jasně).Dojdu domů, dveře se odemknou a na konci cyklu zajistí západku dveří?
Zatlačím na dveře a jsem uvnitř? Jsem uvnitř, ale nezatlačím na dveře, zamknou se i když jsou pootevřeny? Dovřu dveře , zamknou se? Já, ale nechci zamknout jen odjistit západku protože za chvilku si chci zevnitř otevřít dveře klikou, umí to?
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

adamis
Dárce - Donátor
Dárce - Donátor
Příspěvky: 378
Registrován: 18. březen 2021, 20:22
Bydliště: kousek od České Lípy
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Zámek

Příspěvek od adamis »

Hlučnost? DOST, ale dá se zvyknout
Výdrž baterie? Nevím, koupil jsem ten Power pack s nabíjením USB. Po dvou měsících jsem asi na 52%, ale dost u nás běží, takže myslím, že OK
Jak se chová: Já to mám tak, že při otevření (ne při odemčení) se mi dveře asi o 5cm fyzicky otevřou a zámek se zpět zavře, takže můžeš vejít nebo zabouchnout. Samy se už dveře nezavřou, to u mě nejde. Ale nikdy jsem s tím neměl problém, protože vždy, když se otevřou, tak někdo chce, aby se otevřely a vejde dovnitř. Jak jsem už psal, při ODEMČENÍ (třeba ráno při východu slunce) se odemknou, ale neotevřou.
NUC - Proxmox a v něm Home Assistant, vše ESP a ZigBee2MQTT (WiFi Sonoff a Tuya jsem vyhodil z baráku)

Linux a HA jsou pro mě něco jako řízení letového provozu na raketové základně... :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3333
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Zámek

Příspěvek od Pete30 »

Díky
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

Odpovědět

Zpět na „NUKI“