Údaje z termostatu iQtech

Návody k instalaci doplňků.
Odpovědět
kutas
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 3
Registrován: 23. duben 2022, 22:02

Údaje z termostatu iQtech

Příspěvek od kutas »

Zdravím, s HA teprve začínám, nebo spíš chystám se začít protože Raspbery se momentálně téměř nedá koupit. Tak že zatím pročítám fóra a seznamuju se.
Co jsem ale nikde pořádně nenašel je informace jaké hodnoty s jednotlivých zařízení do HA půjdou a budou se moc dál využívat. Jde mi to že mám v koupelně ovládanou zásuvku od NEDIS na el. topný žebřík ovládanou přes Smart Life. Chtěl jsem ale aby zásuvka reagovala i na aktuální teplotu. Naivně jsem tedy koupil termostat od iQtech a doufal, že teplotu z termostatu budu moct použít ve SL na ovládání zásuvky. Nicméně SL vůbec teplotu z termostatu nebere. Vidím ji sice zobrazenou ale nedá se použít do nastavení automatizace.
Jde mi tedy o to jestli u HA můžu narazit na podobný problém, nebo je to jen problém software Smart Life?

Uživatelský avatar
tiimsvk
Dárce - Donátor
Dárce - Donátor
Příspěvky: 801
Registrován: 06. květen 2021, 07:03
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Údaje z termostatu iQtech

Příspěvek od tiimsvk »

Nepoznam tieto druhy zariadeni. Ale ak je možné ich obe integrovať do ha tak nebude problem ovládať podľa teploty. Stačí vytvoriť jednoduvhu automatizaciu.

kutas
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 3
Registrován: 23. duben 2022, 22:02

Re: Údaje z termostatu iQtech

Příspěvek od kutas »

Jde o tento termostat https://www.alza.cz/iqtech-smartlife-gb ... 821750.htm.

Jde mi spíš obecně, jestli je možné zjistit, jaké výstupy/hodnoty (nevím jak to přesně pojmenovat) ze zařízení půjdou. Tak abych se mohl případně rozhodnout jaké zařízení pořídit.

Odpovědět

Zpět na „Jak nainstalovat... :“