Vyreseno: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Něco nepracuje správně?
Výstrahy chyb a varování v logu.
Odpovědět
palusha
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: 10. leden 2022, 21:26

Vyreseno: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od palusha »

Ahoj,
Muj prvni topic :)

HA mam teprve nekolik mesicu a vse funguje k me spokojenosti az na jednu vec. Od chvile, kdy jsem do HA pridal televizi (Samsung q80t), v netflixu (nativni appka TV) se mi kazdych cca deset vterin na zlomek vteriny prerusi zvuk (obraz jede dal nebo seknuti nepozoruji). Hledal jsem priciny vsude a nic nepomohlo. Vcera se mi nejakym testovanim podarilo integraci TV s HA zrusit a ejhle - zvuk se neseka. Po opetovne integraci do HA je problem zpet. Pri opetovnem zruseni integrace je zase vse v poradku cili problem je asi fakt v HA. Zkousel jsem hledat souvislost s HA a jedine co jsem nasel, ze samsung integrace pouziva lokalni polling stavu, a vypada to, ze prave co 10 vterin aby zjistila stav TV. Nic vic uz jsem ale nenasel. Nevi nekdo, jak toto zrusit, zmenit, cokoli? Nebo co by mohlo byt jinou pricinou? Jedine, co od integrace pozaduji je, abych mohl TV zapnout chytrym tlacitkem (pres media_player.toggle), ostatni veci nepotrebuji Diky za jakoukoli radu!
Naposledy upravil(a) palusha dne 11. leden 2022, 12:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3458
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Re: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od Pete30 »

Nevlastním TV Samsung, ale přesto se zeptám: je to nativní integrace HA nebo používáš z HACS ?
Pokud se jedná o nativní integraci můžeš vyzkoušet tu z HACS, je to upravená verze té originál a uvidíš jestli se to chová lépe.
Pokud to pojede dobře tak je nějaká chyba v integraci, uvidíš ;)
Tady máš link: https://github.com/ollo69/ha-samsungtv-smart
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

palusha
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: 10. leden 2022, 21:26

Re: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od palusha »

Dekuji! DEKUJI! Vyreseno.

Musel jsem se poprat s HACS (doted jsem o tom nic nevedel, takze instalace apod), ale dobra vec se nakonec podarila. Nova integrace uz problem se zvukem nema a jako pekny bonus jsem dostal to, ze mi to ted prijde o hodne sviznejsi - televize na zapnuti, vypnuti reaguje viditelne rychleji a jeste mam navic nektere funkce, ktere v out-of-box integraci nejsou.

Velmi pekne, jeste jednou obrovsky DIK!

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3458
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Re: Vyreseno: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od Pete30 »

Nemáš zač, proto jsme tady ;)
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

Kakarotto
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: 12. leden 2022, 13:28
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Vyreseno: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od Kakarotto »

Zdravím mám podobný problém s přerušovaným zvukem a pořád se mi ho nedaří vyřešit. Mám Oled LG TV a k tomu soundbar LG. Jedu postupně a co mě napadá se snažím změnit výměna HDMI kabelu nepomohla ale ani výměna MMC. Zkoušel jsem také zrušit integraci home assistentovi ale dělá to pořád. Nenapadá někoho něco? Děkuji

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3458
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Re: Vyreseno: Pravidelne prerusovany zvuk pri TV streamingu

Příspěvek od Pete30 »

Pokud jsi používal a odstranil integraci LGwebOS a stále je problém, potom nemá TV nic společného s HA a budeš se muset hledat jiná fóra.
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

Odpovědět

Zpět na „Problémy - Logy - Chyby - Varování“