Rozsvítit na danou úroveň za daný čas

Automatizace tvořené přímo, pomocí funkcí HomeAssitent(a).
Odpovědět
Strojek
Začínající autor
Začínající autor
Příspěvky: 25
Registrován: 13. únor 2021, 05:51

Re: Rozsvítit na danou úroveň za daný čas

Příspěvek od Strojek »

Pete30 píše: 22. červen 2021, 20:18 Jen taková malá odbočka mimo téma jen pro zajímavost, provozuješ akvárium klasiku nebo aquascaping( soudím podle používání cóčka ;) ) a jak dlouho?
Mam velke akva 500l kde mam i to co2 ale zatim mam nemarocne rostliny zatim .. postupne ho vylepsuju a pak chci i narocnejsi rostliny ..jinak mam jeste 3 male ale tam je to LOW skoro bez techniky .. akvaria mam mam od malicka a uz je me 58 let ..proto je to se mnou tezky neummim jazyky ani moc programovat ..

Strojek
Začínající autor
Začínající autor
Příspěvky: 25
Registrován: 13. únor 2021, 05:51

Re: Rozsvítit na danou úroveň za daný čas

Příspěvek od Strojek »

Kluci moc se vam omlouvam chyba byla mezi mnou a hardwerwm .. proste jak se rika kostra napajeni je zahadna ..mel jsem blbe zapojenou kostru na spolecny potencial .. Vse funguje jak jste me poradili ... Jeste jednou velka omluva za straveny cas se mnou a dekuji za ochotu a vas cas ..

Uživatelský avatar
Lion®
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 1604
Registrován: 28. září 2020, 14:07
Bydliště: podkrkonoší
Dal poděkování: 144 poděkování
Dostal poděkování: 193 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsvítit na danou úroveň za daný čas

Příspěvek od Lion® »

Strojek píše: 22. červen 2021, 20:44 Kluci moc se vam omlouvam chyba byla mezi mnou a hardwerwm .. proste jak se rika kostra napajeni je zahadna ..mel jsem blbe zapojenou kostru na spolecny potencial .. Vse funguje jak jste me poradili ... Jeste jednou velka omluva za straveny cas se mnou a dekuji za ochotu a vas cas ..
Ok, nemáš zač. Hlavně že se našla chyba...
________________
🍻 Přispěj a získej přístup do obsahu fóra pro dárce. :thx:
Oficiální sada s Raspberry Pi 4B/4GB, černá +Argon NEO Raspberry Pi 4 Case
Patriot Burst 2.5" SATA SSD 120GB + AXAGON EE25-XA6 ALINE box

Galerie realizací

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3332
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Rozsvítit na danou úroveň za daný čas

Příspěvek od Pete30 »

Stávají se horší věci, nic se neděje hlavně že se na to přišlo všechno je jen zkušenost a občas pokus omyl :lol: :lol: :lol:
Je to i ponaučení pro ostatní na co si dát pozor. Tady u nás na té druhé virtuální straně je to nejhorší že to člověk nevidí fyzicky a jen loví v kódu.
Samozřejmě pokud budeš mít jakýkoliv problém jsme tady.
Mimo záznam: akvárka obsahově pěkný, mám tu taky dvě 350 L a 180 L aquascaping. Pokud budeš chtít pošli do SZ fotku a třeba budu hledat radu tak se přes SZ obrátím na tebe ohledně akva.
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

Odpovědět

Zpět na „Automatizace“