Google Hub Nest

Lovelace a Dashboady
Odpovědět
ringo
Aktivní autor
Aktivní autor
Příspěvky: 72
Registrován: 31. říjen 2021, 20:03
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Google Hub Nest

Příspěvek od ringo »

Pro rodinku jsem pro ovládání HA pořídil Google Nest HUB a nainstaloval automatizaci Cast Dashboard. Standardně tato automatizace umí zobrazit jen jedno view z Lovelance takže jsem si vytvořil view kde mám výcuc právě pro Nest Hub. Přestává to však stačit. Takže přemýšlím jestli nebude nějaká finta jak to rozšířit - jestli z toho nějak spustit další automatizaci co zobrazí další view nebo naopak lze vytvořit nějaké "rozbalovací" views v Lovelance. Raději se ptám jestli jste někdo neřešil ať se nepustím zbytečně do nějaké slepé uličky.

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3332
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Google Hub Nest

Příspěvek od Pete30 »

Abych řekl pravdu, i když ho vlastním také nikdy jsem o tom ani neuvažoval a pořídil si tablet na stěnu s instalací Wallpanel kde mám kompletní monitoring bytu, několik stránek (lovelace) na kterých to mám rozděleno podle zaměření, všeobecné, energie, kalendáře, termostaty atd.
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

ringo
Aktivní autor
Aktivní autor
Příspěvky: 72
Registrován: 31. říjen 2021, 20:03
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Google Hub Nest

Příspěvek od ringo »

No abych se přiznal. tak mě před koupí vůbec nenapadlo, že to nelze použít jako klasický "web browser" na kterém bych si přímo prohlížel stránky HA :( Dětem se to ale zase líbí pro možnost konverzace a pod, takže pokoušet se na to nainstalovat linux nebudu (i když i na to jsem našel postup). Takže to na tom chci rozchodit alespoň trochu použitelně i když jako koncové řešení taky spíš vidím tablet (ten na "centrálním" místě, v kuchyni na lince pak ten Nest Hub, no a pak v patře pro něco NSpanel).

Odpovědět

Zpět na „Vzhled“