Chyba autorizace

Home Assistant CZ drbna
Odpovědět
sonyr
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 8
Registrován: 26. listopad 2022, 18:18

Chyba autorizace

Příspěvek od sonyr »

Doma jsem si na tablet nainstaloval aplikaci home asisstant pro zkoušku jak bude vypadat ovládací panel. Byl jsem s tím celkem spokojen a štvali mě reklamy co vyskakovali z původních her na tabletu. A tak jsem provedl tovární reset... Tablet byl úplně čistý tak jsem nainstaloval opět aplikaci home asisstant do tabletu. V aplikaci zadám přihlašovací údaje a píšei to chyba přihlášení. V logu v HA js našel chyba autorizace a IP tabletu.... Zkoušel jsem různé odmazavat tablet a přidávat ale nic nepomohlo.... Má někdo nápad? Děkuji...

Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3456
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Re: Chyba autorizace

Příspěvek od Pete30 »

Vyzkoušej jít do svého profilu HA (poslední ikona v bočním panelu dole) , najdi obnovovací tokeny a smaž co jsi měl pro tablet, pro jistotu restartuj HA a vyzkoušej to znovu na tabletu. Jinak daleko lepší je na tablet app Wallpanel. HA na android používám jen v telefonu.
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

sonyr
Nováček na fóru
Nováček na fóru
Příspěvky: 8
Registrován: 26. listopad 2022, 18:18

Re: Chyba autorizace

Příspěvek od sonyr »

Tak vyřešeno. nedošlo mi že aplikace HA používá k zobrazování webový prohlížeč. Po továrním resetu nebyl webový prohlížeč aktuální a HA je na to celkem citlivé. Každopádně děkuji za reakci a snad třeba někomu příspěvek pomůže...

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuse“