Získání dalších hodnot z entit

možnosti a vlastnosti
Tad
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: 30. prosinec 2020, 00:14
Bydliště: 3D
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Tad »

jo tohle vsechno mam, v aplikaci vsechno normalne vidim, jak vidis tak aktualizace je tam z dnesniho rana i ty GPS souradnice tam mam, ja jen nevim jak dostat z te entity ty souradnice aby mohl podle toho sledovat stav, kde je

Uživatelský avatar
Lion®
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 505
Registrován: 28. září 2020, 14:07
Bydliště: podkrkonoší
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Lion® »

to bych zvládnul v NodeRed asi
________________
🍻 Jdeme na pivo?
Oficiální sada s Raspberry Pi 4B/4GB, černá +Argon NEO Raspberry Pi 4 Case
Patriot Burst 2.5" SATA SSD 120GB + AXAGON EE25-XA6 ALINE box
Home Assistant, Sonoff, Tasmota, Shelly

Galerie realizací

Tad
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: 30. prosinec 2020, 00:14
Bydliště: 3D
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Tad »

zkusim, diky

Uživatelský avatar
Lion®
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 505
Registrován: 28. září 2020, 14:07
Bydliště: podkrkonoší
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Lion® »

Tad píše: 13. leden 2021, 13:49zkusim, diky
napadla mě taková blbost, co by se stalo, když by si z auta udělal uživatele a autu jako osobě přidělil ten fordpass_gps jako tracker?
________________
🍻 Jdeme na pivo?
Oficiální sada s Raspberry Pi 4B/4GB, černá +Argon NEO Raspberry Pi 4 Case
Patriot Burst 2.5" SATA SSD 120GB + AXAGON EE25-XA6 ALINE box
Home Assistant, Sonoff, Tasmota, Shelly

Galerie realizací

Tad
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: 30. prosinec 2020, 00:14
Bydliště: 3D
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Tad »

vypada to ze to takhle maká ;)uvidime

Uživatelský avatar
Lion®
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 505
Registrován: 28. září 2020, 14:07
Bydliště: podkrkonoší
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Lion® »

Tad píše: 13. leden 2021, 17:27 vypada to ze to takhle maká ;)uvidime
ještě jsem něco našel....
automatizace:

Kód: Vybrat vše

alias: ''
description: ''
trigger:
  - platform: state
    entity_id: fordpass_gps
condition: []
action:
  - service: device_tracker.see
    data:
      dev_id: ford_xxx-nevim_co_tam_mas
      gps: >-
        -"{{ state_attr ("fordpass_gps", "latitude")}}" "{{
        state_attr ("fordpass_gps", "longitude")}}"
mode: single
________________
🍻 Jdeme na pivo?
Oficiální sada s Raspberry Pi 4B/4GB, černá +Argon NEO Raspberry Pi 4 Case
Patriot Burst 2.5" SATA SSD 120GB + AXAGON EE25-XA6 ALINE box
Home Assistant, Sonoff, Tasmota, Shelly

Galerie realizací

Tad
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: 30. prosinec 2020, 00:14
Bydliště: 3D
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Tad »

kaslu na to, funguje to tak na pul, na mape polohu vidim ta se aktualizuje, v odznacích nezlasi doma/pryc/prace ale jen Neví se. :?

Uživatelský avatar
Lion®
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 505
Registrován: 28. září 2020, 14:07
Bydliště: podkrkonoší
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Získání dalších hodnot z entit

Příspěvek od Lion® »

Tad píše: 14. leden 2021, 07:04 kaslu na to, funguje to tak na pul, na mape polohu vidim ta se aktualizuje, v odznacích nezlasi doma/pryc/prace ale jen Neví se. :?
To by ale měl. Protože to je normálně jako osoba. A pokud to nedělá, tak to bude chyba home-assistant a nikoliv Forda. Ford hlásí asistentovi pouze, polohu nic víc a to zřejmě dělá dobře.
________________
🍻 Jdeme na pivo?
Oficiální sada s Raspberry Pi 4B/4GB, černá +Argon NEO Raspberry Pi 4 Case
Patriot Burst 2.5" SATA SSD 120GB + AXAGON EE25-XA6 ALINE box
Home Assistant, Sonoff, Tasmota, Shelly

Galerie realizací

Odpovědět